Seks robotlarıyla genelev açılıyor

Gaydır, Guydur, Eşcinsedir meşcinseldir

Derken Geldik Fahişe Robotlarla Cinsel İlişki Dönemine

‘Yapay zekâ’, ‘üretimde robot devri’ gibi tartışmalar sürerken sivri zekaların ‘seks robotu’ gündeme bomba gibi düştü. ABD’de cinsel ilişkiye giren robotlardan oluşan genelev açıyorlar.

ABC internet gazetesinin haberine göre, seks robotları genelevinde isteyen müşterilere ekstra ücret karşılığında ‘bakire’ robot temin edilecek.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde gelecek yıl açılması planlanan ‘Eve’in Robot Düşleri’ adlı robot genelevinde müşterilerin ilişkiye girmeden önce robotlarla sohbet etmeleri, bu esnada robotu sekse ikna etmeleri zorunluluğu getirilecek.

Genelevin kurucusu Unicole Unicron yaptığı açıklamada, amacının “robotların hak ettikleri saygıyla muamele gördüğü bir dünya inşa etmek ve böylece potansiyel bir isyanın önüne geçmek olduğu”nu söyledi.

Bir ziyaretçi her şeyden önce robotuyla flört etmek isterse genelevin kafeteryasını kullanabilecek.

Bir seks robotuyla özel vakit geçirmenin bedeli 122 dolar olacak. Seçtiği robotla birlikte olan ilk kişi olmayı tercih edenlerin ise 10 bin doları gözden çıkarmaları gerekiyor.

Genelevin ‘bakire robot’ seçeneği özellikle Twitter kullanıcıları tarafından eleştirilerin hedefi oldu.

SONUNDA BU DA OLDU

İnanılması güç ama ABD’de gelecek yıl açılması planlanan robot genelev HaberTürk’ün haberine göre, Barselona’da çoktan açılmış bile. Robot kızların bulunduğu Barselona genelevinde 500 lira ödeyenler içeri kabul ediliyor. Genelevde rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor.

Yeni Zelanda’da Victoria Ekonomi ve İşletme Okulu’nda görevli iki araştırmacı seks endüstrisinde inanılmaz gelişmeler yaşandığını belirtti. Robot genelevler sayesinde erkekler hem hastalık kapma korkusu olmadan hem de eşlerini aldattıkları için suçluluk duymadan ve çok daha ucuza çapkınlık yapabilecek. Ayrıca robot fahişelerin insan kaçakçılığını da azaltacağı öne sürüldü.

BM’nin yaptığı araştırmaya göre dünyada yaklaşık 30 milyon seks kölesi var. Her yıl 500 bin kadın seks köleliği için kaçırılıyor. Dünyada seks köleliği ticaretinden doğan rant 100 milyar dolar.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir