15 Temmuz Darbe mi kontrollü darbe mi?

Bugün (12 Temmuz 2917 tarihinde) vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kılınç, parti binasında yaptığı basın açıklamasında Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in 15 Temmuz Darbe Mi Kontrollü Darbe mi konulu bir konferans vermek üzere ilimize geleceğini duyurdu.

15 Temmuz ABD/ FETÖ darbe kalkışmasının bastırılmasını izleyen süreç içerisinde, 15 Temmuz darbesi hakkında önce darbe değil bir tiyatro olduğu yönünde söylentiler çıkarıldı. Ardından “kontrollü darbe” olduğu yönünde yoğun bir tartışma yaşandı. Başta ABD olmak üzere Batı merkezlerinden yayılan be ülkemizde de yankı ve taraftar bulan, başta ABD, Batı ve FETÖ çevrelerini umutlandıran bu yöndeki tartışmalar bütün yoğunluğu ile hala sürüp gitmektedir.

Bugün (12 Temmuz günü) Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kılınç parti binasında yaptığı basın açıklamasında, bu kapsamda aydınlatıcı olacağı umuduyla Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek’i bir konferans vermek üzere Burdur’a davet ettiklerini belirtti.

İşte Başkan Kılınç’ın açıklaması!

Değerli basın mensupları,

15 Temmuz 2017 tarihinde Cumartesi günü saat 14,00’te Burdur Belediye Konferans ve Sergi Salonu/ Amfiteatr Bölümünde Vatan Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Doğu Perinçek, Türkiye’nin Çıkış Yolu/ 15 Temmuz Darbe mi Kontrollü Darbe mi konulu bir konferans vermek üzere ilimize gelecektir.

Son günlerde kontrollü darbe söylentilerinin çoğaldığı bir zamanda böyle bir konferans Burdur’umuz ve halkımız için büyük bir kazanç olacaktır.

15 Temmuz ABD/FETÖ darbe kalkışmasında partimiz darbenin bastırılması için hemen harekete geçmiştir. Televizyondaki yayınlarla ve Genel Başkanımızın halkı çağrılarının yer aldığı konuşmalarıyla darbenin bastırılmasında önemli bir rol oynamıştır. Bu darbe girişiminin Amerikancı bir darbe olduğu, bunun Türk ordusu ve Türkiye halkı tarafından asla kabul edilmeyeceğini, darbenin üstesinden gelineceğini açıklamıştır.

Vatan Partisi Türkiye siyasetlerine yön vermek ve komşularla işbirliğine önem vermektedir. Daha dün İran’da, 25 Eylül 2017 tarihinde ikinci İsrail demek olan Barzanistan’ın kurulmasını önlemek amacıyla görüşmeler yapmıştır. İkinci İsrail’in kurulmasını önlemek için İran’la tam bir görüş birliğine varılmıştır.

Türkiye’de bölücü ve gerici politikalara son vermek için komşularla işbirliği çok önemlidir.

Bütün bu konularda Genel Başkanımız Sayın Dr. Doğu Perinçek konferansında halkımızı bilgilendirecektir.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir