AK Parti İl Başkanı Mengi mazbatasını aldı

Geçtiğimiz hafta Pazar günü (31 Aralık 2017 günü) Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla yapılan 6’ncı olağan kongre ile AK Parti İl Başkanlığı’na seçilen Volkan Mengi, Burdur İl Seçim Kurulu’na gelerek mazbatasını aldı.

Burdur İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan AK Parti İl Başkanlığı’na seçilen Volkan Mengi’ye Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkan Vekili Hasan Yağcı, Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Volkan Mengi yaptığı yazılı açıklamada, “31 Aralık pazar günü Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Bakanlarımızın katılımlarıyla 6. Olağan Kongremizi geniş bir katılımla icra ettik. Kongremiz büyük bir coşku ve heyecan içinde geçti. Bu kongre ile yakaladığımız heyecanı aynen devam ettireceğiz. Sorumluluğumuz büyük. Bu günden sonra daha büyük bir heyecanla çalışmamızı sürdüreceğiz. Kapısı çalınmadık ev, elini sıkmadığımız vatandaşımız kalmayacak. Teşkilat disiplini içerisinde geniş halk kesimleri ile diyaloğumuzu sürdüreceğiz” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir