AK Parti’de Kongre süreci başladı

AK Parti Burdur İl Koordinatörü Yıldız, AK Parti il ve ilçe başkanlıkları ziyaret ederek teşkilatlarda yapılması planlanan kongre süreci hakkında bilgilendirdi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Burdur İl Koordinatörü Ahmet Yıldız, AK Parti Burdur İl Başkanlığı, Merkez ilçe, Kemer, Yeşilova, Çavdır ve Altınyayla İlçe Başkanlıklarına ziyarette bulunarak teşkilatlarda yapılması planlanan kongre süreci hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yıldız’a ziyaretleri kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve İl Başkan Yardımcıları eşlik etti.

Ziyaretle ilgili bilgiler veren AK Parti Burdur İl Koordinatörü Ahmet Yıldız;  “Burdur ziyaretlerimiz kapsamında Merkez, Kemer, Yeşilova, Çavdır, Altınyayla teşkilatlarımızı ziyarette bulunduk. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız yoğun bir tempo ile kongre çalışmalarını başlattı. Bizler de sorumlu olduğumuz illerimizi ziyarette bulunarak Kongre sürecini ele alıp, ilçe yönetim kurulu Başkan ve üyeleri ile istişarelerde bulunduk. Yaptığımız ziyaretler bizler için çok verimli geçti. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın azimli çalışmaları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kasım ve Aralık ayı içerisinde ilçe delege seçimlerini tamamlayıp 2020 yılı Ocak ve Mayıs aylarında ilçe kongrelerimiz, yaz aylarında il kongremizle illerimizde kongre süreçlerimiz tamamlanacak. En kısa zamanda da kalan ilçelerimizi ziyaret ederek bilgilendirme turumuzu tamamlayacağız” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir