AKP’nin sıraya alınmayan aday adayı halka hakaret yağdırdı

Düzce’de AKP’den milletvekili adayı olmak için başvuran ancak sıralamaya alınmayan Elif Keçeci, sosyal paylaşım sitesinde paylaşımlarıyla Düzce halkına hakaretler yağdırdı.

Düzce’den AKP milletvekili adaylığı için başvuran ancak listeye giremeyen 35 yaşındaki Elif Keçeci, Facebook sayfasında “ben yokum listede, kına yakın” mesajını paylaştı. Kendisiyle ilgili AKP Genel Merkezi’ne olumsuz haberler gönderildiğini söyleyen Keçeci, Düzce halkına da hakaret etti.

Düzce’de AKP’den 3 milletvekilliği için 66 kişinin aday adaylığı başvurusu yaptığı belirtilen Aydınlık Gazetesi haberine göre, Açıklanan milletvekili adayları listesinde adını göremeyen Elif Keçeci sosyal paylaşım sitesinden “ve açıklıyorum. Ben yokum listede, kına yakın” dedi.

Keçeci’nin paylaşımının altına yorum yapanlar üzülmemesini isterken, Elif Keçeci ise, “Benim için önemli olan T. amcamın yanında olmak, ama tabi Düzce’nin ş… halkı asparagas haber yapmazsa. Çünkü Düzce her b… beklenir, bu adi ş…….” yorumlarıyla Düzce halkına hakarette bulundu. “Düzce’den genel merkeze ve Ak Saray’a benimle alakalı asparagas haber yapmışlar ama hepsi deşifre olacak. Beni genel merkeze ve Ak Saray’a kadar gidip şikâyet edenler Ak Parti ailesinin kim olduğunu öğrenecekler” diyen Keçeci’nin yorumları tepki gördü.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir