Antalya En İyi Medya ödülü, NNC Medya’ya

Antalya’da Tempo dergisi (Yeşilçam Medya) tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Yılmaz Güney Yılın En İyileri ödülü, ilimizde yayın yapan NNC Medya’ya verildi. Ödülü, NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD) Yönetim kurulu üyesi İbrahim Nanecioğlu, Isparta Belediye Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İrfan Veli Kayacan’ın elinden aldı.

Yeşilçam Medya tarafından büyük sanatçı Yılmaz Güney adına düzenlenen Antalya Yılın En İyileri ödülleri, Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

NNC Medya’nın haberine göre, Tempo dergisinin düzenlediği geleneksel Antalya Yılmaz Güney En İyiler Ödülleri En İyi Yerel Medya kategorisi kapsamında yılın en iyi yerel medyası olarak NCC Medya seçildi. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen gecede En İyi Yerel Medya Ödülünü NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı, Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD) Yönetim kurulu üyesi İbrahim Nanecioğlu’na layık görüldü. Nanecioğlu’na ödülünü, Isparta Belediye Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İrfan Veli Kayacan takdim etti. Bir konuşma yapan Nanecioğlu, Antalya Tempo Dergisi’ne ve Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçik’e teşekkür etti.

Ünlü isimlerin yanısıra siyasetçilerin, sanatçıların, sporcuların ve iş insanlarının katıldığı gecede Nanecioğlu, her zamanki gibi geceye katılan bütün davetlilere nane şekeri ikram etti.

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir