Arda Turan Milli Takımı bırakmış. Zaten kovulmuştu…

Piyanist Fazıl Say, sosyal medya hesabında eski Milli Takım kaptanı Arda Turan’ın gazeteci Bilal Meşe’ye saldırması, Milli Takım’dan çıkartılması ve istifasını yorumladı.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Piyanist Fazıl Say, Arda Turan’a davranışı nedeniyle tepki gösterdi; Say, “Arda Turan Milli Takımı bırakmış. Zaten kovulmuştu…” şeklinde tiye aldı.

EGO KAVGALARI, UÇAKTA

KÜFÜRLÜ İTİŞ KAKIŞLAR, SİYASİ AÇIKLAMALAR

Ünlü piyanist, “Arda Turan Milli Takımı bırakmış. Zaten kovulmuştu… Ego kavgaları, para kavgaları, uçakta küfürlü itiş kakışlar, siyasi açıklamalar, ‘daha güçlü bir Türkiye için evet diyeceğiz’ filan lafları. Barcelona’da yedek kulübesinde bir futbolcu, sürekli olaylar. Tuhaf seviyede basın toplantıları, dedikodular…” şeklinde eleştirilerde bulundu.

MESSİ BÖYLE SORUNLAR ÇIKARTIYOR MU ARJANTİN’DE?

Say, şöyle devam etti: “Arda’nın takım arkadaşı Messi. Milli takımı Arjantin için her ay 10 bin kilometre yapan Messi’yi düşünün. Böyle sorunlar çıkartıyor mu Arjantin’de? Pele’yi, Cruyff’u, Maradona’yı, dünya şampiyonu Almanya’yı, Brezilya’yı, İtalya’yı düşünün. Bir de şu hale bakın. Niye ilgilenelim? Kosova maçı için mi?”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir