BAKA yönetimi online toplandı

Önemli 4 güdümlü projenin fizibilitesinin görüşüldüğü BAKA Yönetim Kurulu, Burdur Valisi Ali Arslantaş Başkanlığında toplandı.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantısı Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında yapıldı.

Çevrimiçi olarak video konferans aracılığı ile yapılan toplantıda bölge illeri için önemli olan 4 güdümlü projenin fizibiliteleri görüşüldü.

Vali Arslantaş toplantının başında yaptığı konuşmada toplantının ve fizibiliteleri görüşülecek 4 güdümlü projenin bölgemize ve üç ilimize hayırlı olmasını diledi.

Kurulduğu günden bugüne kadar Burdur, Isparta ve Antalya illerini kapsayan çok önemli projelere destek veren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı bu desteklerini sürdürmeye devam ediyor.

 Bugün gerçekleşen toplantıda bölge illerine önemli katkılar sağlayacak güdümlü projelerden, Kibrya Antik Kentinin Turizme Kazandırılması ve Tarımsal İnovasyon ve Teknoloji Geliştirme Merkezi projelerinin fizibiliteleri ile Lyrboton Kome Arkeopark ve Batı Antalya Tropik Meyve Üretim ve Yaygınlaştırma Merkezi Güdümlü Projelerinin başvuru formları Yönetim kurulu toplantısında görüşülerek karara bağlandı.

Toplantı gündemde yer alan diğer maddelerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir