Başkan Ercengiz’den Bucak çıkartması

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Bucak ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz, Bucak ilçesini ziyaret etti. Başkan Ercengiz Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay ile birlikte Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a ve CHP Bucak İlçe Örgütünü ziyaret etti.

CHP Bucak İlçe Örgütünde konuşan Başkan Ercengiz “Geçtiğimiz hafta Gaziantep’te düzenlenen Türkiye’deki Sosyal Demokrat Belediye Başkanlarının toplandığı çalıştay da Genel Başkanımızın Bucak’a özellikle hem selam hem de teşekkür gönderdi.  Bucaktaki gördüğü ilgi ve alakandan samimi duygularından oldukça mutlu olduğunu ve Bucağı Burdur adına çok önemsediğini bu anlamda örgütümüze o toplantıda emeği geçen herkese teşekkür etti. Bugün geldiğimiz noktada Bucak İlçe Örgütümüzde bir dinamizm, hareketliliğin ve arzunun artması bizleri sevindiriyor. Bizleri güler yüzlü karşılamasından dolayı Bucak İlçe Örgütümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ercengiz daha sonra Cumhuriyet Caddesi üzerindeki esnafları ve kapalı pazar yerindeki pazarcı esnafı ve halkla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.