Başkan Ercengiz’e yoğun ilgi sürüyor

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, hafta içi programlarının ve tebrik ziyaretlerinin yoğun geçmesine rağmen Halk Günü’nde de vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Ercengiz, Cumartesi günü saat 14.00’e kadar vatandaşları makamında ağırladı, şikâyetlerini dinledi ve taleplerini aldı.

Başkanlık Makamında devam eden Halk Günü ile vatandaşlarla tek tek görüşerek, sıkıntı ve sorunlarını dinliyor.

Vatandaşlar tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından mazbatayı aldıktan sonra görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok şükür hiç boş kalmadı makamımız, vatandaşlarımız tebrik ziyaretinde bulunup iyi dileklerini iletiyorlar, şikâyetlerini ve taleplerini dile getiriyorlar. Talepler genellikle iş yönünde oluyor. Vatandaşımızın kamu kurumlarından talebi bu yönde genellikle bunu duyuyorum. Biz de elimizden geldiğince istihdamla ilgili tasarrufumuzu halka açık ilanlarımızla İş-Kur üzerinden yapıyoruz. Bireysel talepler oluyor ve teknoloji çağındayız, bireysel talepleri sosyal medya üzerinden, bizzat telefonla veya özel kalemimize not aldırarak ulaşıyorlar.  Yapılabilir, çözülebilir, yasal durumları zaten hemen çözüyoruz” şeklinde konuştu.

Halk gününde sıkıntılarını ve isteklerini dile getiren vatandaşlar da, belediyenin yürüttüğü çalışmalarından dolayı memnun kaldıklarını belirterek, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e teşekkür etti ve yeni görev döneminde kendilerine başarılar diledi.

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir