Başkan Mutlu’nun 19 Mayıs mesajı

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mutlu mesajında;” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlandığı önemli bir gündür.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı bağımsızlık hareketinin milletimizin azim ve kararlılığı ile birleşerek, tüm yurtta dalga dalga yayıldığını ve Milli mücadele sonucunda zaferle son bulduğu önemli bir gündür.

Türk ulusunun istikbali, milletimizin umudu olan gençlerimizin omuzları üzerindedir. Gençlerimizin, tarihimizden aldıkları ilhamla medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklarına inanıyorum.

Bucak Belediye Başkanı olarak bu özel günde,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 97. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir