Bayramlaşma töreni Ulucami’de yapıldı

Ramazan Bayramı dolayısıyla Valilik tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni, Ulucami’de kılınan Bayram Namazını müteakiben yapıldı.

Vali Ali Arslantaş ve protokol Bayram Namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaştı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, bayramlaşma töreninin ardından görevi başında olan Emniyet ve Jandarma personeline bayram ziyaretinde bulundu.

Bayram ziyareti kapsamında Huzur Evi sakinlerine ve Burdur Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret eden Vali Arslantaş ve protokol üyeleri daha sonra Engelsiz Yaşam Merkezine giderek özel çocuklarla bir süre sohbet etti.

Vali Arslantaş bayram ziyaretlerinin son bölümünde uygulama noktasında görev yapan polislere ve İtfaiye Müdürlüğünde görev yapan personele ziyarette bulunarak bayramlarını tebrik etti. 

Bayramlaşma törenine ve ziyaretlere Vali Ali Arslantaş’ın beraberinde Milletvekilleri Bayram Özçelik, Mehmet Göker ve Yasin Uğur, Garnizon Komutanı P. Komd. Alb. Yavuz Çankaya, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, Vali Yardımcısı İbrahim Özkan, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, siyasi parti il başkanları, kurum müdürleri, kitle örgütleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.