BemBirSen’le Özel İdare arasında SDS

Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası  (BemBirSen) ile Burdur İl Özel İdaresi arasında, İl Özel İdarede görev yapan Memurları kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

İl Özel İdaresi Meclis toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, BEMBİRSEN Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Kadıoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk Aydeniz, İl Başkanı Bayram Gülmez katıldı.

Desteklerinden dolayı Burdur Valisi Ali Arslantaş’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ve İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık’a teşekkür eden BEMBİRSEN Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Kadıoğlu;“01 Ocak 2022 – 31 Aralık 2023 dönemine ait Sosyal Denge Sözleşmesinin (SDS) imzalarını bugün atıyoruz. Sosyal Denge Sözleşmesinin Memurlarımız ve Burdur İl Özel İdaresi için hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav; “Çalışanlarımızın daha mutlu ve motive olması adına Sayın Valimizin talimatları ile önemli bir sözleşmeye imza attık. Gerçekleştirdiğimiz sözleşme ile memur arkadaşlarımızın sosyal denge ücretleri ile ilgili 2022-2023 yılları için en üst sınır olan %120 tavanından sosyal denge sözleşmesini imzaladık. Burdur İl Özel İdaresi olarak, çalışanlarımızla birlikte vatandaşlarımıza gece gündüz hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu sözleşme mesai arkadaşlarımızın emeklerine, gayretlerine karşılık yapılmıştır. Çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, “ İl Özel İdaremiz pek çok önemli yatırımı ve projeyi yürütüyor, köylerimizin alt yapılarını güçlendirip, yolları, içme sularını ve ilimize yapımı gerçekleştirilen pek çok projeyi yapıyor. Bunlar kıymetli çalışanlarımızın emekleri ile oluyor. İşçisi ve Memuru ile Burdur İl Özel İdaresi çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını almaları konusunda hassasiyetimizi gösteriyoruz. Bu sözleşmenin İl Özel İdaremizde görev yapan Sözleşmeli ve Memur olan personellerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.