Bomba15’i öldürene 6 yıl ceza

40 gün önce Burdur-Isparta dağ yolunda Gelincik yakınlarındaki virajlarda elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Bomba15 İnternet Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Acar’ın aracına çarpan ve kaza sonrası kaçan Kamil Ö adlı şahıs çıktığı mahkemede ilk celsede 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı. Bomba15, “hangi ceza, seni geri getirebilir ki” diye başlık attı.

30 Mayıs 2015 tarihinde gece yarısı Isparta’ya dağ yolundan giderken Gelincik yakınlarında karşıdan gelen Kamil Ö yönetimindeki bir araç tarafından sol tarafından çarpılan ve hayatını kaybederek basın dünyasını yasa boğan, çarpıcı ve şok edici başlıklarıyla ün yapan, ilimizde internet gazeteciliğinin fırtına gibi hızına ilk ayak uydurabilen ilk internet gazetecilerinden biri olan Bomba15’in Genel yayın Yönetmeni gazeteci Ramazan Acar’ın hayatını kaybettiği kazanın mahkemesinin bir celsede sonuçlandığı bildirildi.

“Hangi ceza, seni geri getirebilir ki” şeklinde başlık atan Bomba15’in haberine göre, kazayı müteakiben kaçan diğer araçtaki Kamil Ö adlı şahıs, daha sonra esnafların ihbarıyla yakalandıktan sonra dün çıkarıldığı mahkeme tarafından 6 yıl 3 ay cezaya mahkum etti. Kararın ilk duruşmada geldiği belirtildi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.