Bucak CHP Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

CHP Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi, Arife günü düzenlenen törenle açıldı. Açılışta konuşma yapan CHP Adayı Gümüş, “…gün bir siyasi parti günü değil, gün artık bir Türkiye günüdür. Ya demokrasi ya diktatörlük arasında tercihimiz olacak.” dedi.

Açılışa eski CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan başta olmak üzere CHP İl ve İlçe Teşkilatları, Millet İttifakı Başkan ve üyeleri, CHP Burdur Milletvekili adayları ve vatandaşlar katıldı.

Seçim süresi boyunca açık olacak CHP Bucak SKM’ye 7’den 77’ye her vatandaş gelerek seçim çalışmaları hakkında bilgi alabilecek.

Coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılışta konuşan CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, “İktidar için çalışacağız. Nasıl olsa kazanıyoruz oturalım dediğiniz anda bu iş olmaz. Çalışacağız, hep beraber çalışacağız, birlikte çalışacağız, birlikte mücadele edeceğiz. Çünkü gün bir siyasi parti günü değil, gün artık bir Türkiye günüdür. Ya demokrasi ya diktatörlük arasında tercihimiz olacak. Demokrasiden yana, insan haklarından yana, adaletten yana, haktan, hukuktan yana, kadın – erkek eşitliğinden yana mücadele edeceğiz. Herkesin karnının doyduğu, her evde huzurun ve bereketin olduğu bir Türkiye için çalışacağız. Bunun için mücadele edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek CHP Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi resmi olarak açılmış oldu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.