Bucak’ta cinayet; 4 ölü

Bucak ilçesine bağlı Kestel köyünde otlak yüzünden çıkan kavgada 3 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla aranan cinayet zanlısı Bülent Ç, jandarma ekiplerinin ısrarlı takibi sonucunda yakalandı.

NNC Medya’nın haberine ve görsellerine göre, aralarında önceden husumet bulunan Bülent Ç ile Niyazi Emlek sabah saatlerinde Kestel köyü Yusufdoğdu mevkisinde karşılaştı. Aralarında başlayan tartışma kısa zamanda kavgaya dönüştü. Aşırı öfkelenen Bülent Ç, elindeki av tüfeği ile karşısındakilere ateş etmeye başladı. Mermiler, Niyazi Emlek, Sinan Emlek, Yakup Ertunç ve İbrahim Utku’nun vücutlarının çeşitli yerlerine isabet etti.

Niyazi Emlek ve oğlu Sinan Emlek olay yerinde, Yakup Ertunç ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İbrahim Utku ise önce Bucak Devlet Hastanesi’ne, daha sonra da Antalya’da bulunan bir hastaneye sevk edildi.

Son gelen haberlere göre, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan İbrahim Utku da bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Cinayetlerin katil zanlısı olarak aranan Bülent Ç ise Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Bozova Jandarma Karakolu ekiplerince, olayda kullandığı otomatik av tüfeği ile birlikte yakalandı ve gözaltına alındı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir