Bucak’ta, İYİ Partili kadınlar toplandı

İyi Parti Bucak İlçe Kadın Politikaları Başkanlığı İstişare ve Kaynaşma Toplantısı

İYİ Parti Bucak Kadın Politikaları Başkanlığı olarak Şerife Kaya İYİ Parti mensubu kadınlarla sohbet ve istişare toplantısı yaptı.

İYİ Parti Bucak Kadın Politikaları Başkanlığı İstişare ve Kaynaşma Toplantısına İlçe başkanı Safa Sönmez de katılarak bir konuşma yaptı.

Toplantıda yaptığı konuşmada Başkan Sönmez, partilerinin Genel Başkanı’nın da bir kadın olduğunu, İYİ ve cesurlar hareketinin meşalesini yaktığını, kurulduğu günden günümüze gelene kadar kadınlarımızın yapılan seçimlerde ve parti çalışmalarında katkılarının olağan üstü olduğunu, bu bağlamda özellikle ülkemizdeki kadın üyelerin başarısının Genel Başkan Meral Akşener’in dikkatini çektiğini ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti. Kadın elinin değdiği her alanda başarı olduğunu söyleyerek katılımcı kadınların başarılarından dolayı kadınları ayakta alkışladı.

Kadın Politikaları Başkanı Şerife Kaya ise öncelikle İlçe Başkanı Safa Sönmez’e kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür ederken, İYİ Parti Bucak Kadın Politikaları Başkanlığı olarak geçmişte yapılan ve gelecekte yapacakları çalışmalardan bahsetti. İktidar olma yolunda hepsine ayrı ayrı büyük sorumluluklar düştüğünü ve tüm İYİ kadınların bunun farkında olduklarına değindi.

Bucak Kadın Politikaları Başkanı Şerife Kaya, ilçemizde aramıza katılacak olan genç arkadaşların, kadınların kendilerine ulaşarak veya Partiye gelerek üye olabileceklerini ve Bucaklı bütün kadınları aralarında görmekten şeref duyacaklarını söyleyerek sözlerine son verdi.

Daha sonra İYİ kadınlar kendi aralarında kaynaşma istişare sohbet ortamında toplantılarına devam ettiler.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.