BURDUR AK Parti’den Ramazan kolisi

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Ramazan ayı boyunca 150 aile ile iftar sofrasında buluşacaklarını ve 1000 ihtiyaç sahibi aileye Ramazan kolisi temin edileceğini açıkladı.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, İl Genel Meclisi ile Belediye Meclisi üyeleri ve AK Parti Burdur teşkilatı iftarda vatandaşların evlerine konuk oluyor.

Ramazan ayı boyunca 150 evde iftar yemeği düzenleyeceklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte Ramazan ayı boyunca iftarda 150 ailemizin evlerinde iftar sofralarına eşlik edeceğiz. Aynı zamanda, 1000 ihtiyaç sahibi ailemize de Ramazan Kolilerimizi ulaştıracağız. Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü vatandaşlarımız ile birlikte yaşayalım. Bizleri sofralarında kabul eden, kapılarını açan ailelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi.

Ak Parti’nin ‘Tevazu ve Samimiyet’ sloganını hatırlatan Başkan Mengi, iftar sofralarında vatandaşlarla birlikte oruç açmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Başkan Mengi, “vatandaşlarımızla aynı sofraya oturup, orucumuzu birlikte açmak bizi mutlu ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da bizlere her zaman vurguladığı gibi vatandaşlarımızla hep samimi ve iç içeyiz. Onların dertleri bizim derdimiz, biz onların hizmetkârı olmak için bu görevleri yürütüyoruz. Aynı çanakta çorba içmek, vatandaşlarımızla hasbihal etmek, onlara hükümetimizin yanlarında olduğunu hissettiriyor. Bizler de gönüller kazanıp, vatandaşlarımızın taleplerini hizmetlerimizle yerine getirmeye çalışıyoruz. Her Ramazan ayında olduğu gibi Bu Ramazan ayında da vatandaşlarımızla gönül gönüle olacağız” ifadelerini kullandı.

ATATÜRK DEVRİMİ, Asya Çağı’nı başlatan tarihsel olaylardan biridir.

KİTABİM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir