Burdur Belediyesi gece boyunca karla mücadele etti

Karla mücadelede sınıfta kalan ve günlerce elektrik kesintileri ve karla kaplı sokaklarda çile çeken Ispartalıları hatırlayan Burdurlular, sosyal medyadan Başkan Ercengiz’in gece boyunca karla mücadele paylaşımlarıyla rahat bir nefes alarak rahatladı.

Akşam saatlerinde başlayan karla birlikte sokağa çıkan Belediye karla mücadele ekipleri gece boyunca cadde ve sokaklarda kar kürüdü. Kaldırımlarda kar temizliği yaptı. Hızını alamadı, Fethiye Karayolunda karla mücadele etti.

SABAHA SORUNSUZ BİR KENT İÇİN MÜCADELE

Başkan Ercengiz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “An itibarıyla tüm iş makinalarımız karla mücadele için sahadadır. Tuzlama ve kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlarımızdan ricamız zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamalarıdır. Kar kürememin yanı sıra kaldırım temizleme çalışmalarına da başladık. Sabaha sorunsuz bir kent için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

KAR YAĞIŞINDAN HİÇ ŞİKAYETÇİ DEĞİLİZ

Başkan Ercengiz, kar bereketini beyaz teröre dönüştürerek vatandaşların korkulu rüyası haline getiren yeteneksiz yöneticilere nazire olarak, “Özlediğimiz yağışlar yeraltı kaynaklarımızı besliyor. Bu yüzden kar yağmasından hiç şikâyetçi değiliz” ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.