Burdur Belediyesi Kitap Fuarı’nın 9’uncusu törenle açıldı

Balbay ve Öztürk söyleşi ve imza günü etkinlikleri

Burdur Belediyesi’nin her yıl Şubat ayında düzenleyerek geleneksel hale getirdiği Burdur Kitap Fuarı, “Okumak Özgürlüktür” sloganıyla bugün dokuzuncu kez törenle açıldı.

Seçkin 60 yayınevi ve Türk toplumunun yakından tanıdığı 40’ı aşkın yazarın katılımıyla 10 binlerce kitabın yer aldığı 9’uncu Kitap Fuarı, 29 Ağustos 2007- 24 Ocak 2013 tarihleri arasında görev yapan eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay’ın da katılımıyla bugün törenle kapılarını kitap severlere açtı.

Bekir Manav, Mustafa Balbay, Saygı Öztürk, Serhan Asker, Gürkan Hacır, Yılmaz Aslantürk, Aşkım Kapışmak, İbrahim Özbay, Cemil Kılıç, Tarık Tufam, Yusuf Efe Göçer, Nebi Yıldız, Tuğba Ezici, Nazan Arısoy, Fikri Sağlar, Sinan Meydan, Şükrü Erbaş, Tolga Akpınar, Cezmi Ersöz, Ergün Poyraz, Ersin Atçı, Sinan Yağmur, Ferit Delen, İsmail Saymaz, Bilal Sami Gökdemir, Uğur Tuna, Serhan Keserlioğlu gibi isimlerin olduğu birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza günlerine katılacağı 60’ı aşkın etkinliğin yer alacağı Kitap Fuar 25 Şubat’a kadar açık kalacak.

Dün Mustafa Balbay ile Saygı Öztürk’ün ilk söyleşiyi ve imza etkinliğini düzenledikleri Fuar’ın Burdur’un kültürel ve eğitimsel gelişimine katkı koyacağı ifade ediliyor.

Fuarın açılışında kurdele kesimi öncesi bir konuşma yapan Başkan Ercengiz, Okumak Özgürlüktür sloganıyla düzenledikleri fuarın kitapseverlere hayırlı olması dileğinde bulundu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir