BUTSO, yönetimi üyelerine ziyarette bulunarak sorunlarını dinledi

BUTSO Heyeti kent merkezindeki üyelerini ve esnafları ziyaret etti.

BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yardım, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Ali Daldal, Hakan Yoran ve İzzet Geçer üyelerini ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.  

Çeşitli istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin katılımı ile birlikte ziyaret programlarına devam ettiklerini belirten Başkan Yusuf Keyik, “üyelerimizi önemsiyoruz. Onlardan gelen önerileri Yönetim Kurulu toplantılarımızda ayrıntılarıyla görüşüyor, gereğini yapıyoruz. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nı üyelerimizin çözüm ortağıdır. Bunun böyle bilinmesi gerekir. Gerek bürokratik ve gerekse işletme içinde yaşanan sorunlara Burdur Ticaret ve Sanayi Odasını ne ölçüde dahil ederlerse sorunlarının çözümü o ölçekte kolaylaşacağının bilinmesi gerekir. Ziyaretlerimiz ile ilimiz ve bölgemiz ekonomilerine katkı sağlayacak paylaşımlara da vesile olmaktadır” dedi.

Başkan Yusuf Keyik üye ziyaretlerinin devam edeceğini ifade ederek, “Burdur’umuza daha fazla neler yapılabileceği ve üyelerimize nasıl faydalarımızın dokunabileceği konularında üyelerimizle görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu tür faaliyetlerde ticari ve sınai konularda önemli tespitler ediniyoruz. Üyelerimizden gelen önerileri Yönetim Kurulu ve Meclis toplantılarımızın faaliyetlerine katkı sağlamaktadır. Gerek sosyoekonomik ve gerekse kültürel alanlarda üyelerimizin bizlere ilettiği her bir düşüncesine değer veriyoruz. Sorunlar ve çözüm önerileri noktasında, iletilen konuları kendi gündemimizde masaya yatırıyorken, bunları üst çatı kuruluşumuz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve ilgili makamlara sunmak sureti ile çözüm arıyoruz” şeklinde konuştu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir