CHP adayları bir bir sahaya inmeye başladı

Kurultay sürecinde delege çalışmalarını sonlandıran Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), il ve ilçe örgütlerinde başkan adayları birer birer sahaya inmeye başladı. Bu bağlamda Bucak İlçe Başkanı ve Başkan adayı ile İl Başkan adayı “biz gene varız” dediler.

Burdur CHP, Kasım ayı boyunca soluk soluğa delege seçimlerini yaşadı.

Seçimlerin sonuna doğru, CHP’deki siyasi hayatına son v eren bir açıklamayla başkan adaylığından çekilen Merkez İlçe Başkanı ve Başkan adayı Sıdıka Oğuzkan’ın ardından il ve ilçe başkan adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Bucak İlçe Kongresi 5 Ocak 2020’de

Saat 10,00’da…

Karayvatlar Mahallesi, Gazi Caddesi, No: 28 adresinde

Grant Elit Düğün Salonu’nda (Eski Erk Düğün Salonu)

Daha önce eski Milletvekili Av. Alpaslan Dursun’un seçim kampanyasında fotoğrafçılığını yapan MHP kökenli Av. Ahmet Sedat Oktay İlçe Başkan adayı olduğunu açıklamıştı.

Şimdi iki dönemdir başarılarla dolu, CHP’nin ilçedeki oy oranında patlama yaparcasına artırılmasında büyük emek harcayan, eskiden rakip bile olamazken İYİP ile yapılan ittifak çalışmaları sonucu Belediye Başkanlığını 710 oyla kaybeden mevcut CHP İlçe Başkanı Aziz Yıldız yeniden aday olduğunu ilan etti.

İzzet Akbulut da İl Başkanı adayı olarak bugün sahaya indi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Şubat ayında gerçekleşecek İl Kongresi için partili, partisiz tüm gönül dostlarımızın desteğini bekliyorum” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir