CHP’de Merkez İlçe Kadın ve Gençlik Kolları kongreleri yapıldı

Kurultay süreci devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nde örgütlenme atağı

Mart ayında Genel Kurultayı’na hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi süreci örgütlenme atağına dönüştürdü. Kadın ve Gençlik kollarının ilçe örgütleri üzerinde yoğunlaşan CHP, bugün Merkez İlçe Kadın ve Gençlik Kolları kongrelerini yaptı.

Ana Muhalefet Partisi CHP, Kurultay sürecinin ilçe ve il başkanları kongrelerinden sonra Kadın ve Gençlik Kolları kongrelerine yöneldi.

37’nci olağan Kurultayı’nı 28-29 Mart günlerinde yapacak olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Örgütü de ilçe ve il kongrelerinden sonra Kadın ve Gençlik Kolları kongreleri sürecini başlattı.

Bütün ilçelerde Kadın Kolları örgütlenmesine özel önem verildiği saptanan CHP, bugün Merkez İlçe Gençlik ve Kadın Kolları kongrelerini yaptı.

Kongrelere Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Başkanı İzzet Akbulut, Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, İl gençlik Kolları Başkanı Onur Karakaya ve delegelerle partililer katıldı.

Kongrelerde Başkan Ercengiz, Başkan Akbulut ve ilgili kolların başkanları birer konuşma yaptı.

Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye İnce ve Merkez İlçe Gençlik Kolları başkanlığına da Ayberk Babur seçildi.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir