Filyasyon ekipleri, fedakârca ve kahramanca çalışıyor

İl sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, son günlerde kamuoyunda haklarında birçok söylenti ve iddia dolaşan filyasyon ekiplerinin, gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak pozitif vakalarla temaslılarının takibini yaptığını, bu mücadelenin topyekûn bir mücadele olduğunu belirterek, fedakârca ve kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarına salgınla mücadelelerinde, Kontrollü Toplumsal Hayatın (maske, mesafe, hijyenden oluşan) üç mecburiyetine uyarak destek verilmesini istedi.

FİLYASYON EKİPLERİ GECE GÜNDÜZ İŞİNİN BAŞINDA

İl sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, son günlerde kamuoyunda haklarında birçok söylenti ve iddia dolaşan filyasyon ekiplerini savundu.

Paylaşımda filyasyon ekiplerinin gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak pozitif vakalarla temaslılarının takibini yaptığını vurgulayarak, bu mücadelenin topyekûn bir mücadele olduğunu belirtti. Fedakârca ve kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarına salgınla mücadelelerinde, Kontrollü Toplumsal Hayatın (maske, mesafe, hijyenden oluşan) üç mecburiyetine uyarak destek verilmesini istedi.

İl Sağlık Müdürlüğü paylaşımı şu şekilde:

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir