Hayvan pisliği provokasyonuna vatandaş tepkisi

“Böyle Cahillik Olmaz. Bu Düzce’ye Yapılan Pisliktir. Böyle

Cahillik Olmaz. Düzce’yi Pislediniz. Derhal Temizlemezseniz Reis’e Haber Vereceğim”

Düzceli AKP’li Düzce Belediye Başkanı tarafından Kılıçdaroğlu’nun geçeceği güzergâhta yola hayvan pisliği döktürtmesine ateş püskürdü. Provokasyona çok tepkili olan vatandaş, “bu yapılan Düzce’ye yanlışlıktır; Düzce’ye yapılmıştır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun MİT Tırları davasında 25 yıl cezaya çarptırılması ve akabinde tutuklanarak cezaevine konması üzerine 15 gün önce başlattığı Ankara-İstanbul Adalet Yürüyüşü’nün 14’ncü gününde Düzce’ye ulaştı.

Düzce’de Kılıçdaroğlu’nun geçeceği yola bir damperli kamyonla hayvan gübresi döküldü. AKP’li Düzce Belediye Başkanı tarafından döktürüldüğü belirtilen hayvan gübresine Düzceli yaşlı bir vatandaşın ateş püskürerek karşı çıkması ve yetkilileri araması sosyal medya fenomeni oldu. Yaşlı vatandaş önce Belediye Başkanını arayan, cevap alamayınca başka yetkili birini arayarak sert bir şekilde eleştirmesi kamuoyunun dikkatinden kaçmadı. vatandaş eleştirisini şöyle sürdürdü: “Böyle Cahillik Olmaz. Bu Düzce’ye Yapılan Pisliktir. BöyleCahillik Olmaz. Düzce’yi Pislediniz. Derhal Temizlemezseniz Reis’e Haber Vereceğim”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir