İstasyon Caddesi Sokak Festivali başlıyor

Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen İstasyon Caddesi Sokak Festivali 5 Ekim Cumartesi günü saat:13.00’da İstasyon Caddesi’nde yapılıyor.

Burdur Belediyesi’nin her yıl düzenlediği İstasyon Caddesi Sokak Festivali, hayatını kaybeden ve İstasyon Caddesi’nde bulunan by Zorlu  Organizasyon işyeri sahibi İbrahim Zorlu’nun anısına düzenleniyor. Şişme oyun grupları, yüz boyama etkinliği, palyaçolar ile çocukların eğlenceli vakit geçireceği etkinliklerin yanı sıra,  kavurma ve pilav dağıtımı, sürpriz çekilişler, yarışmalar ve canlı müzik gruplarıyla da gençler keyifli bir Cumartesi günü geçirecek.

Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sokak festivaline tüm halkın davetli olduğunu belirten Başkan Ercengiz, “ kış mevsimi öncesi, sonbaharın son güneşli günlerini yine vatandaşlarımızla birlikte değerlendirmek istedik. Her yıl düzenlediğimiz Sokak Festivalimizi de bu yıl yaşamını yitiren,  güler yüzlü dostumuz, İstasyon Caddesi esnaflarımızdan İbrahim Zorlu’nun anısına düzenliyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, üniversite öğrencilerimizin ve hemşerilerimizin keyifli bir zaman geçireceği, güzel etkinliklerle dolu bu festivalimize tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir