İzmir Mermer Fuarı başladı

İzmir 24’ncü Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 33 ülkeden 200’ün üzerinde yabancı ve 900’ün üzerinde yerli firmanın katılımıyla önceki gün start aldı.

İzmir 24’ncü Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na Vali Yılmaz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Ticaret ve Sanayi Odası Burdur Başkanı Yusuf Keyik, Bucak Tic. San. Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur’dan gelen firma yetkilileri katıldılar.

Marble İzmir Fuarı’na, doğaltaş sektöründe Burdur Beji’yle dünya çapında adını duyuran ilimizden çok sayıda firma katıldı.

Sektörün dünyadaki en önemli üç fuarı arasında gösterilen, 33 ülkeden 200’ün üzerinde yabancı ve 900’ün üzerinde yerli firmanın katıldığı Marble İzmir Fuarı, 28 – 31 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Yeni doğal taş örneklerinin sergileneceği fuarda en son teknoloji ürünleri ile mermer makineleri ve makine sarf malzemeleri görücüye çıkacak.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir