LÜTFÜ TÜRKKAN’IN SKANDALLARI

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın tam bir skandallar adamı olduğu ortaya çıktı. Korumalarına gazeteci dövdürtmekten şehit ağabeyine ağır küfre kadar birçok vukuatının olduğu ifade ediliyor. İşin bir başka skandal yanı ne İYİ Parti’den ne de ittifak ortağı CHP’den çıt çıkmadı.

İşte İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın skandal vukuatları!

-Lütfü Türkkan’ın en son imza attığı skandal, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl ziyareti sırasında, partisinin HDP ile yakın ilişki kurmasına tepki gösteren bir şehit ağabeyine “Senin bacını s…” diyerek küfür etmesi oldu.

Öte yandan Siirt’te gene eleştiren vatandaşa saldıran Türkkan’ın ardından İYİ Partililer vatandaşı linç etmeye kalkıştı.

Şehit yakınına ”senin bacını s…” diyen İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın korumaları, Türkkan’ın çiftliğindeki 15 kaçak yapının yıkımını takip eden gazeteci Mustafa Uslu’ya saldırmıştı.

Şehit yakınına ”senin bacını s…” diyen İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Meral Akşener’e soru soran Rizeli anneye iftira atmıştı

Türkkan’ın “para almakla” suçladığı Havva Sergen’in, görüştüğü kişinin oğlu olduğu ortaya çıkmıştı

“Zerre şerefi varsa istifa eder”

Şehit ağabeyine küfür eden İYİ Partili Lütfü Türkkan’a, şehidin diğer kardeşi Ahmet Gümren çağrıda bulundu:

“O milletvekiline, o küfrün hesabını adalet önünde soracağız. Böyle bir insanın siyasette yeri yok.”

ZİRAAT BANKASI’NIN 36 MİLYONU LİRASINI BATIRDI

Şehit yakınına ”senin bacını s…” diyen İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın, Ziraat Bankası aracılığıyla kullandığı 36 milyon dolar krediyi batırdığı haberleri günlerce konuşulmuş, Türkkan ise konuya ilişkin sessizliğini korumuştu

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın küfrettiği şehit ağabeyi Gümren: “1997’den bu yana yaşayan bir acı var. Parçalanmış bir kardeş canı var. Lütfü Bey’e bir sorun onun kardeşi parçalandı mı? Çuvallarla topladılar mı?”

Bu haberler de ilginizi çekebilir.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.