MAKÜ’de Emekli Personele Vefa Gecesi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) emekli olmuş personeli için “Vefa Gecesi” düzenledi.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) kuruluşundan bu yana emekli olmuş akademik ve idari personeli için Lavanta Tepesi Otel’de “Vefa Gecesi” düzenledi

Üniversite tanıtım filmi ile başlayan gecede Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz bir konuşma yaparak, “Biz bugün burada hayatının çok önemli bir kısmını bu kurumun gelişimine adamış, üniversitemizden emekliye ayrılmış çok değerli personelimiz ile aramızdan ayrılan merhum personellerimizi de anmak ve geçmişi yad etmek, vefamızı birbirimize karşı göstermek amacıyla bu programı tertip ettik. Bu anlamlı geceye davetimize icabet ederek burada bizi yalnız bırakmadığınız ve ayrıca üniversitemize yapmış olduğunuz çok değerli anlamlı katkılarınız ile ülkemizin gelişimine vermiş olduğunuz emekleriniz, çabalarınız ve bu geniş aile fotoğrafının çekilmesinde ortaya koymuş olduğunuz iradenin hepsi için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Sağ olun var olun“ ifadelerini kullandı.

Konuşma sonrasında MAKÜ’de görev yapmış merhum personelin yakınlarına, emekli olmuş akademik ve idari personele ve şu an görevde olan Genel Sekreter Ali Nihat Gündüzalp ve daire başkanlarına Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz anmalık taktim etti.

Anmalık takdiminden sonra müzik eşliğinde yenilen yemek sırasında Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz vefa gecesine katılanlarla tek tek sohbet etti.

Programın sonunda emekliye ayrılmış olan personel de söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.