Metin Feyzioğlu’nu köpürten paylaşım

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, “bakın bu aşağılık kampanyalarınız bana zarar vermez. Ancak bir hanım, sokakta rastladığı ve basından tanıdığı, fikirlerini desteklediği veya değerlendirdiği biriyle fotoğraf çektirdi diye nasıl böyle aşağılık bir iftiranın hedefi yapılabilir? Utanmazlık değil mi bu” şeklinde sert tepki gösterdi.

Sosyal medya, tam bir psikolojik hastalık halinde…

Yaygın, salgın, iflah olmaz, zembereğinden boşanmış…

Özellikle araştırma, inceleme zahmetine katlanamayan…

Okuma özürlü, kulaktan dolma ya da televizyondan beslenme…

Bilgilerle fikir sahibi olanların at koşturduğu netameli bir alan haline geldi.

Göz teması olmadığından sosyal medya platformlarında atış serbest…

Ağzına (aklına) ne gelirse…

Küfürbazlar burada…

Haysiyet, saygınlık ve şeref cellatları burada…

Her şeyi bildiğini sanan taş kafalı yobazlar burada…

Son günlerde Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu da bu zombilerden nasibini aldı.

Haysiyet ve saygınlık cellatlarından biri, araştırma inceleme yapmadan Başkan Feyzioğlu’nun sosyal medya hesabından kendisiyle kendisine hayran bir bayan vatandaşın çektirdiği fotoğrafı alarak, “eşi türbana giren Metin Feyzioğlu’na acaba hangi bakanlık verilecek?” diye paylaşımda bulununca sosyal medyada fenomen oldu ve sert eleştirilere maruz kaldı.

Başkan Feyzioğlu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sert tepki gösterdi.

UTANMAZLIK DEĞİL Mİ BU?

Paylaşımı, “utanmazlık değil mi bu?” diye sorgulayan başkan Feyzioğlu, “lafa geldiğinde kadın haklarını ağızlarından düşürmeyen ama bu fotoğrafı WhatsApp gruplarında ve sosyal medyada sırf bana kendilerince zarar vermek için gezdiren kim varsa, kendilerini sorgulamaya davet ediyorum. Yüzlerine bakacak yüzleri var ise, aynaya bakarak sorgulasınlar” dedi.

Genellikle CHP çevrelerinde çıkan ve paylaşılan bu tür trol etkinliği hakkında Feyzioğlu, “bakın bu aşağılık kampanyalarınız bana zarar vermez. Ancak bir hanım, sokakta rastladığı ve basından tanıdığı, fikirlerini desteklediği veya değerlendirdiği biriyle fotoğraf çektirdi diye nasıl böyle aşağılık bir iftiranın hedefi yapılabilir? Utanmazlık değil mi bu!” diye sorguladı.

Feyzioğlu şöyle devam etti:

MÜFTERİLER VE HEVESLİ YARDIMCILARI, HESAP VERECEKSİNİZ!

“Müfterilere ve onların hevesli yardımcılarına sesleniyorum:

Dinlemeden, anlamadan yürütülen seviyesiz kampanya beni hedef aldığı sürece umurumda değil. Vız gelir tırıs gider. Ancak bir hanımefendiyi hedef alarak seviyesizlikte kendinizi bile aştınız. Hiç düşünmediniz mi bu insanın ailesini, çevresini. Düşünmediniz. Çünkü yolda bir yerlerde insanlığınızı yitirmişsiniz.

Not:

Benim sosyal medyamdan alınmış, yandaki diğer kişi kesilerek üzerine bu iftira içerikli yazı yazılmış fotoğrafta, adını bilemediğim bu hanımefendinin kişilik haklarının zarar görmemesi için yüzünü biz buğuladık. Sorumluların bulunması için de yasal süreci pazartesi başlatıyoruz.”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.