MHP, AK Parti muhalefetini topa tuttu

MHP’den üçlüye (Gül, Davutoğlu ve Arınç’a) sert tepki: Dizayna giriştiler!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, AK Parti üçlüsüne sert tepki göstererek siyaseti tasarımlamaya çalıştıklarını iddia etti. Büyükataman, “bir yandan Abdullah Gül, bir yandan Davutoğlu, bir yandan Arınç sistemli bir şekilde Türk siyasetini dizayn etme gayretine girişmişlerdir. Türk milleti bu tiyatroyu daha önce izledi. Bunlara ağzının payını verdi” dedi.

MHP’li İsmet Büyükataman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının ardından Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ve partilerine gösterilen tepkiler nedeniyle yazılı açıklama yaptı.

23 HAZİRAN SEÇİMLERİ İÇİN ‘GÜZEL ŞEYLER OLACAK’

DİYENLERLE AÇILIM’DA ‘GÜZEL ŞEYLER OLACAK’ DİYEN ZİHNİYET AYNI ZİHNİYET

Aydınlık’taki habere göre, Büyükataman, 23 Haziran İstanbul seçimleri için ‘her şey çok güzel olacak’ diyenler ile 2009’da sözde açılım sürecini başlatırken ‘güzel şeyler olacak’ diyen zihniyetin aynı zihniyet olduğunu belirterek, “2009’da Abdullah Gül, ‘güzel şeyler olacak’ dedikten sonra ülke olarak gün yüzü görmedik” dedi.

YENİ KAPI RUHUYLA KARANLIK ODALARINA

ÇEKİLENLER, ŞİMDİ YENİDEN GEMİ AZIYA ALMIŞ GÖRÜNÜYOR

“FETÖ’cü Emre Uslu’nun ‘güzel şeyler olacak’ sözlerinin ardından bunların ‘güzel çocuklar’ dedikleri teröristler, 15 Temmuz’da milletin hem iradesine, hem bedenine bomba yağdırdı” diyen Büyükataman, “daha sonra Yenikapı ruhu ile hepsi karanlık odalarına çekildi. Şimdi yeniden gemi azıya almış görünüyorlar. Yeni bir felakete milliyetçi hareket olarak geçit vermemek için hazır ve kararlıyız. Bir yandan Abdullah Gül, bir yandan Davutoğlu, bir yandan Arınç sistemli bir şekilde Türk siyasetini yeniden dizayn etme gayretine girişmişlerdir. Türk milleti bu tiyatroyu daha önce izledi. Bunlara ağzının payını verdi, yeniden vermek için 23 Haziran’ı fırsat bilmektedir” diye konuştu.

Mazlum Milletlere meşale olan dünya lideri: ATATÜRK

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir