MHP milletvekili adayları seçim çalışmasını sürdürüyor

Birlik içinde Gölhisar ilçesinden başlattıkları 7 Haziran 25. Dönem Milletvekili Seçimleri faaliyetlerine, Altınyayla (Dirmil) ile sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayları Alpaslan Ahmet Dursun, Ali İsra Güngör ve Metin Işıldar, partilerinin il örgütü ile birlikte hareket ediyorlar. Sosyal Medyada yapılan paylaşımlarına göre, başta İl Başkanı İbrahim Sakızcı olmak üzere il ve merkez ilçe örgütü yöneticileri ve partililerle toplu ziyaretler gerçekleştiriyorlar.  

Geçtiğimiz günlerde Karamanlı Haber’e konuşan, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak seçimler için 3 milletvekili adayıyla birlikte çalışmalara Gölhisar ilçesinden başladıklarını, Altınyayla, Çavdır, Tefenni, Karamanlı ve Yeşilova ilçelerine nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten İl başkanı İbrahim Sakız, “Biz birlikte ve beraberlik içerisinde başlattığımız iktidar yürüyüşümüze, merkez ve tüm ilçelerimizde bulunan vatandaşlarımızı bize destek olmaya çağırıyoruz” dedi.

Sakızcı, MHP’nin Burdur genelinde oldukça iyi bir noktada olduğunu vurgulayarak, “3 adayımız da MHP tabanından gelen arkadaşlarımız. 1. sıra adayımız Avukat Alparslan Ahmet Dursun Bey, Bucak eski ilçe başkanımız, 2. sıra adayımız eski İlahiyat Fakültesi Dekanımız Ali İsra Güngör Bey ve 3. sıra adayımız da Tefenni eski belediye başkanımız. Yani tüm adaylarımız parti olarak bilgi birikimli, Burdur’un problemlerini bilen, çok tecrübeli arkadaşlarımız. Biz iktidar yürüyüşümüze başladık. Allah nasip ederse 3 milletvekilliğinin 3’üne de talibiz” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir