Millet eğlencedeyken o görev başındaydı

Burdur valisi Ali Arslantaş, yılbaşı tedbirlerini yerinde denetledi, görevleri başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, vatandaşlarımızın yılbaşı gecesini huzur ve güven ortamı içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla uygulamaya konulan tedbirleri yerinde denetledi.

Burdurlu hemşerilerimizin 2022 Yılına mutlu ve huzurlu bir şekilde girmeleri için İl genelinde başta trafik tedbirleri olmak üzere tüm tedbirlerin en üst düzeye çıkarılarak alındığını belirten Vali Arslantaş, başta güvenlik birimleri olmak üzere görev başında bulunan tüm personele teşekkür etti, yeni yıllarını kutladı.

Denetim ve ziyaretlerine Tefenni ve Gölhisar ilçeleri uygulama noktalarıyla başlayan Vali Arslantaş, sırasıyla Gölhisar İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, alınan tedbirleri yerinde gördü. Kaymakam Kadir Ulusoy ve ilçe kolluk amirlerinden genel trafik ve asayiş durumuyla ilgili bilgi aldı.

Gölhisar Devlet Hastanesini de ziyaret eden Vali Arslantaş, görev başındaki sağlık personelinin ve tedavi için hastanede bulunan vatandaşlar ve yakınlarının yeni yılını kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gölhisar’da esnaf ziyaretinde de bulunan Vali Arslantaş, işyeri sahipleri ve müşterilerle sohbet ederek yeni yıllarını kutladı.

Vali Arslantaş, son olarak 2022 yılını ilk saatlerinde Çavdır Uygulama Noktası ve bölge trafik birimlerini ziyaret ederek, bölgedeki genel durumla ilgili bilgi aldı.

Vali Arslantaş son olarak il merkezinde plaj yolu uygulama noktasını ziyaret ederek, genel trafik yoğunluğu ile ilgili bilgi aldı, görev başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Vali Arslantaş’a ziyaret ve denetimler sırasında İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder eşlik etti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.