Milletvekili Bayram Özçelik’in yeni yıl mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Bayram Özçelik,  yeni yıl münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Milletvekili Bayram Özçelik’in tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi.

“2021 yılını geride bırakıyor, büyük umutlarla 2022 yılına giriyoruz. Yeni yılın, şehrimiz, ülkemiz ve tüm dünya için sağlığa, huzura, refaha ve barışa vesile olmasını diliyorum. İç ve dış mihrakların, ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğine kast etmeye çalışan hain odakların, barış ve huzurumuzu bozmaya yönelik saldırılarını en üst seviyeye taşıdığı 2021 yılında, millet olarak barış ve kardeşliğimizden asla taviz vermeyeceğimizi tüm dünyaya bir kez daha haykırdık. Şer odaklarına karşı mücadelemizin kararlılıkla sürdüğü bir süreçte, sevinçleri ve hüzünleriyle, acı ve tatlı anılarıyla geride bıraktığımız bir yılın ardından, 2022 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanını ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bizler, millet olarak bu bilinçle hareket ederek, acılarımızı paylaşarak azaltacak, sevinç ve mutluluğumuzu da paylaşarak arttırmaya devam edeceğiz.

2022 yılının birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ülkemiz ve tüm insanlığa parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını, Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.  2021 yılını geride bırakıyor, büyük umutlarla 2022 yılına giriyoruz. Yeni yılın, Burdur’umuz, ülkemiz ve tüm dünya için sağlığa, huzura, refaha ve barışa vesile olmasını diliyorum. 2021 yılı, ne yazık ki Kovid-19 salgını nedeniyle hayatımızın birçok alanında kesintiye uğradığı bir yıl oldu.

Ülkemiz, tüm dünyayı etkisi altına alan salgının en sıkıntılı günlerini, güçlü sağlık altyapısı ve zamanında alınan tedbirler neticesinde birlik ve beraberlik içerisinde geride bıraktı. Bu zor günlerde devletimiz; vatandaşlarımız, esnafımız, sanayicimiz başta olmak üzere her kesimimden insanımızın yanında yer alarak tek bir kişiyi sahipsiz bırakmadı.

Sağlıktan savunma sanayisine, kültür sanattan, dış ticarete, ulaşımdan enerjiye birçok alanda gerçekleşen yatırım ve başarılarla da heyecanımız ve umudumuz arttı.  Pandemi sürecinin yanında tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye’miz ekonomi başta olmak üzere her alandaki başarısını 2021’de de sürdürdü. Türkiye’mizin sahip olduğu genç ve yetişmiş insan gücünün yanında sahip olduğumuz en büyük gücümüz olan birlik ve dayanışma ruhu sayesinde geleceğe her zamankinden çok daha güvenle ve umutla bakıyoruz. Güçlü bir Türkiye’nin teminatı olan çocuklarımıza, daha müreffeh bir ülke bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevinç ve hüzünleri, acı ve kederleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla, 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 2022 yılının, tüm milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının hastalıkların ve savaşın biteceği, refahın ve barışın hâkim olacağı Burdur’umuz için yeni yatırımlar kazandıracağımız bir yıl olması temennisiyle hemşerilerimin ve tüm ülkemin yeni yılını tebrik ediyorum.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.