Milli sporculardan Mehmetçiğe destek

Engelli Milli Okçumuz Murat Turan BURDUR/ Karamanlı’dan Mehmetçiğe asker selamıyla destek verdi

Türkiye’nin kalbi cephede Mehmetçik ile atıyor. Başarılarını asker selamıyla taçlandıran Millî Boksör Naz Çakıroğlu ile Millî Okçu Murat Turan, Mehmetçiğe destek için vatan mevzilerini selamladı. Milli sporcularımız başarılarını asker selamıyla Mehmetçiklerimize armağan ediyor.

Ulusal Kanal’ın haberine göre, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 51 kiloda ringe çıkıp gümüş madalya kazanan milli sporcu Buse Naz Çakıroğlu, Rusya’dan döndü.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda çiçeklerle karşılanan Çakıroğlu, Barış Pınarı Harekâtı’nı yürüten Mehmetçiğe bir kez daha asker selamı ile destek verdi.

Bir diğer destek ise engelli Milli okçumuz Murat Turan’dan geldi. Maganda kurşunuyla sakat kaldıktan sonra yöneldiği okçulukta 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için kota almayı başaran milli okçu Barış Pınarı Harekâtı’na katılan Mehmetçiklere “asker selamı” gönderdi.

Burdur’un Karamanlı ilçesindeki Amatör Spor Hastası etkinliklerinde gençlerle bir araya gelen Turan, programda gösteri atışı yaptı. Milli okçu etkinlik sonunda Türk bayrağı açıp asker selamı verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir