Murat‘ın seksi dansı olay oldu

Murat Boz’un müzik listelerinde ilk sıraya yerleşen, müzikseverler ve müzik eleştirmenlerinden de tam not alan yeni şarkısı “Harbi Güzel’in klibi de oldukça ilgi gördü.

YouTube Müzik Trendlerine giren Murat Boz’un sözü ve müziği Alper Narman, Ozan Bayraşa, Ömer Akkaya, Mert Çodur, Reşit Özkaplan, Ali Barış Ata‘ya, düzenlemesi Ozan Bayraşa imzalı yeni şarkısı “Harbi Güzel”in klipindeki dans sahneleriyle de tam not aldı. Bedirhan Güzel yönetmenliğinde çekilen klip kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan ve paylaşılan klibi oldu.

 2007 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü Maximum’un klibinde dans etmiş, ardından geçen 15 yıl sonra ilk defa klibinde dans eden Murat Boz, klibi için Dans Fabrikasından koreograf Ömer Yeşilbaş ile çalıştı. Murat Boz‘a klipinde Çisil Sıkı eşlik etti.

Murat Boz‘un klipindeki seksi dansına binlerce mesaj gelirken, en çok gelen mesajın başında “O dansçının yerinde ben olmak istiyorum” oldu.

Sosyal medyanın da şampiyonu oldu!

 “Harbi Güzel” şarkısıyla müzik listelerine bütün platformlarda birinci sıraya yerleşen Murat Boz, sosyal medyanın da lideri oldu. Tiktok’ta adeta büyük bir akım haline gelen ‘Harbi Güzel’ şarkısı için dinleyiciler tarafından binlerce video çekilerek, rekoru kırdı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.