Mv. Bayram Özçelik’in 10 Ocak mesajı

AK Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Sağlıklı bir kamuoyunun varlığı için medya çalışanlarının tarafsız ve doğru bilgilendirme hususlarındaki hassasiyetleri ile meslek ahlakını gözeten çalışmalarının daha da önem kazandı.

Farklı görüş ve düşünceleri nesnel bir şekilde ortaya koyan tarafsız bir basının, toplumun bilinçlenmesinde dolayısıyla da barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde büyük payı vardır. Milletçe yakaladığımız güven ve istikrar ortamını koruyarak birlik, beraberlik ve bütünlük içinde Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü sosyal ve siyasi tartışmanın üzerinde tutmak, başta basın camiasının olmak üzere hepimizin önceliği olmalıdır. Basını mensuplarımız bu sorumluluk bilinci içinde yayınlarını başarıyla sürdüreceklerine inanıyorum.

AK Parti Hükümetlerimiz olarak, basın mensuplarımızın uygun bir ortamda özgür bir biçimde görevlerini icra edebilmeleri için çalışmalarımızı ilk günden bugüne kadar yapıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.