OSMAN KURT MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Burdurlu İşadamı Osman Kurt Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı Mehmet Akif’in “sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır.” Dizeleri ile başladığı konuşmasında “ bu vatanı savunmak için, yalandan, talandan, bölenden kurtulmak için iktidar yürüyüşümüze hepiniz hoş geldiniz.” Dedi.

Burdur Öğretmenevinde yemekli basın toplantısı düzenleyen Osman Kurt “7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi hareket Partisi Burdur Milletvekillerinden birisi olabilmek için başvurumu genel merkezimize yaptım.” Dedi.

Kurt “Burdur’da yaşayan ve Burdur’da ticaretle uğraşan biri olarak, şehrimizde iş adamlarından, memur ve işçiye, köyde tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızdan okumak için gelen kardeşlerimize kadar her kesimin sıkıntılarını yakından biliyorum.” İfadelerini kullandı.

Kurt şunları söyledi; Ülkemizde yaşanan toplumsal, ekonomik ve ahlâki sorunlar gün geçtikçe artmaktadır. Hiçbir siyasi ve ekonomik söylem ülkemizin bütünlüğü ve huzurundan daha önemli değildir. Tüm bu sorunlar Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara gelmesiyle son bulacaktır. İnancımız odur ki 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi iktidar olacaktır.”

Osman kurt’un basın toplantısına MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı, Merkez İlçe Başkanı Atila Yeşilgöz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Cihat Çavuşoğlu ile Kurt’un ailesi ve partililer katıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir