Parklarımıza zarar vermeyelim, verenleri uyaralım!

Burdur Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bazı sorumsuz kişilerin parklardaki oyun gruplarına ve yer döşemelerine zarar verdikleri belirtilerek, “Hepimizin ortak malı olan parklarımıza yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşerilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır. Burdur’umuzun malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşerilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım.” uyarısında bulunuldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan parklardaki oyun gruplarına ve yer döşemesi kauçuklara zarar verilmesi, tarafımızca üzüntüyle karşılanmıştır.

Büyük emek ve özveri ile halkımızın hizmetine sunduğumuz parklarımız, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından zarar verilmiştir.

Vatandaşlarımızın huzurlu bir ortamda vakit geçirmeleri, spor yapmaları ve sosyalleşmeleri amacıyla hizmetine sunduğumuz ve düzenli olarak bakımlarını yaptığımız parklarımız, tüm halkımızın ortak kullanım alanlarıdır.

Hepimizin ortak malı olan parklarımıza yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşerilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır. Burdur’umuzun malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşerilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.