TGB, Amerikan askerlerinin başına gene çuval geçirdi!

Türkiye Gençlik Birliği sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sarayburnu’nda Amerikan askerlerinin başına çuval geçirdiklerini duyurdu.

6. Filo’ya ait savaş gemisinin Sarayburnu’na demirlemesi üzerine harekete geçen Türkiye Gençlik Birliği, gemiden inen Amerikan askerinin başına çuval geçirdi.

TGB, ABD ASKERLERİNİN BAŞINA 6’INCI KEZ ÇUVAL GEÇİRDİ!

“Yankee Go Home ve Atatürk Gençliği Görev Başında” sloganları eşliğinde 6’ıncı kez çuval geçiren Türkiye Gençlik Birliği üyeleri, “Siz milyonlarca Müslümanın katilisiniz. PKK-YPG teröristine tonlarca silah verdiniz, veriyorsunuz. Ama Irak’ta, Libya’da, Suriye’de, Afganistan’da ve Türkiye’de mağlup oldunuz. Siz bizim düşmanımızsınız ve burada istenmiyorsunuz. Amerikan askerlerinin topraklarımızda özgürce dolaşmasına izin veremeyiz. Yankee evine dön” dediler.

Türkiye Gençlik Birliği üyeleri Amerikan askerinin kafasına çuvalı geçirerek ABD’ye meydan okudu! Bu eylemi ABD’nin Türkiye’yi karıştırma ve kaos planlarına meydan okumak için yaptıklarını açıklayan TGB üyeleri, Doğu Akdeniz’deki ABD tehditlerine ve 10 Büyükelçinin Türkiye’nin egemenlik haklarına saldıran bildirisine karşı Amerikan askerinin kafasına çuval geçirerek cevap verdiklerini ifade ettiler.

‘ÇUVALIMIZI GEÇİRDİK’

TGB’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “ABD’nin kaos planlarına, Amerika’nın taşeronları FETÖ ve PKK’ya, Türkiye’yi kuşatmak isteyen üslerine, On düvele karşı, Mazlum milletlerin katili, yenilen ABD’ye bir kez daha ÇUVALIMIZI GEÇİRDİK.!” ifadeleri kullanıldı.

BIDEN’İN BÖLÜNME PLANLARINA MEYDAN OKUMAK İÇİN ÇUVAL GEÇİRDİK

ABD askerinin başına çuval geçiren TGB’liler Ulusal Kanal Canlı yayınına katıldı.

TGB İstanbul İl Başkanı Duygu Karabulut şunları ifade etti:

-Buraya gelen ABD Askerleri Türkiye’yi kuşatma tatbikatına geldi.

-Süleymaniye’deki saygısızlığı unutmadık

-Biden’in bölünme planlarına meydan okumak için çuval geçirdik

-ABD Askeri ayağını nereye bassa orayı kana buluyor. Onların emperyalist planlarına izin vermeyeceğiz

BU TERTEMİZ TOPRAKLARA O KANLI POSTALLARI BASTIRMAYACAĞIMIZI BİLİYORLAR

TGB Genel Başkan Yardımcısı Naci Önenköprülü:

-ABD gemisinin giriş yaptığını dün akşam öğrendik. Planlarımızı yaptık. Bu tertemiz topraklara o kanlı postalları bastırmayacağımızı biliyorlar. Unutamayacakları bir anı kazıdık hafızalarına.

-ABD Afganistan’dan nasıl kaçtıysa öyle kaçtılar. Bu çuval Biden’in kaos planlarına meydan okumadır.

-Türk yargısını tehdit eden 10 büyükelçiyi hatırlattık. Türk topraklarında rahat rahat gezemeyecekler.

-Milletimizin sesi olduk. Bu ABD askerleri Türkiye’yi çevrelemek için Karadeniz’e gidiyorlardı.

-Bizim bu eylemimizden mutlu olmayanlara da bir mesaj verelim: ABD’yle işbirliği yapmaya devam ettiğiniz zaman bu çuval sizin de başınıza geçecek.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.