Tuttur. com’dan Burdur amatör futbol kulüplerine büyük destek

10’uncu yılını kutlayan İddaa’nın resmi sitesi olan tuttur.com, Burdur amatör futbol kulüplerinin yanında!

İddaa’nın resmi sitesi tuttur.com başlattığı bir uygulamayla amatör futbol kulüplerine maddi destek çıkıyor. Tuttur. com’dan yapılan her kupon amatör futbol kulüplerine parasal desteğe dönüşüyor. Burdurlular oy veriyor; Burdur’un amatör futbol kulüpleri kazanıyor.

TUTTUR. COM’DAN TARAFTARLARA DAVET

Tuttur.com, taraftarları, amatoredestek.com sitesi üzerinden şehrinin takımını seçerek oy vermeye davet ediyor. Her ay Türkiye’nin 7 bölgesinden 7 amatör futbol kulübü futbolseverlerin oylarıyla seçiliyor. Bölge birincileri amatoredestek.com sitesinde ilan edilen miktarı almaya hak kazanıyor.

KUMBARADA BİRİKİYOR

Tuttur.com’da yapılan her kupondan elde edilen gelir, amatoredestek.com sitesindeki “Kumbara” bölümünde birikiyor. Tüm sporseverler de biriken yardım tutarını anlık olarak takip edebiliyor. Böylelikle Türkiye’deki 4 binin üzerinde faal amatör futbol kulübü gelir elde etme şansı yakalıyor.

PROJE 12 AY SÜRECEK

Şu ana kadar amatör futbol kulüplerine yapılan en büyük destek olarak kabul edilen bu sosyal sorumluluk projesiyle amatör futbol kulüplerine önemli bir katkı yapılması planlanıyor. Amatöre Destek Projesi 12 ay boyunca devam edecek; 80’in üzerindeki amatör futbol kulübüne katkıda bulunulacak.

ŞİMDİ SÖZ TARAFTARDA

Türkiye’nin dört bir yanındaki amatör futbol kulüplerini destekleyen 18 yaşın üzerindeki spora, futbola ve amatör ruha inanan herkes, amatoredestek.com sitesi üzerinden oylama yaparak dilediği takımın kazanması için katkıda bulunabilecek. Aynı zamanda taraftarlar tuttur.com üzerinden İddaa oynayarak kulüplere aktarılacak olan tutarın artmasını sağlayabilecek.

BENİM ŞEHRİM, BENİM TAKIMIM!

Burdur’daki amatör futbol kulüplerinden birine destek olmak isteyen taraftarlar amatoredestek. com’u ziyaret edip oy verebilirler. Taraftarlar, tuttur.com ya da amatoredestek.com’a üye olduktan sonra takımlarına oy vererek Burdur kulüplerinin birinci olmasını ve ödülü kazanmasını sağlayabilir. Her taraftar her gün bir oy kullanarak takımının kazanmasına katkıda bulunabilir.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir