Üretim Devrimi kurultayları geliyor

Kent Kent Üretim Devrimi Kurultaylarından Büyük Ankara Üretim Devrimi Kurultayına

Vatan Partisi Isparta’da Üretim Devrimi Kurultayları yapacak

Bütün partilerin “üretim” isteğine rağmen, derin ekonomik krizden çıkışı ve Atlantik’te boğulmaktan kurtuluşu gösteren, tedrici geçişi öngören başka tek bir akılcı ve uygulanabilir programın bulunmadığı şartlarda Vatan Partisi’nin 80 maddelik Üretim Devrimi Programıyla ülke çapında kent kent, ilçe ilçe Üretim Kurultaylarından geçerek, en son Ankara Büyük Üretim Kurultayına ulaşarak çıkışın yolu tüm millete gösterilecek. Bu kapsamda Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir, Isparta merkez ve birçok ilçesinde Üretim Devrimi Kurultayları yaparak, üreticilerle birlikte Üretim Devrimi Programı hazırlayacaklarını belirtti. Sonbaharda yapılması planlanan kurultaylara Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’in de katılacağı belirtildi.

Vatan Partisi İl Başkanı Bilal Şimşir, Sonbaharda Isparta merkez ve çeşitli ilçelerinde Üretim Devrimi Kurultayları yapacaklarını açıkladı. Türkiye’nin içinde bulunduğu çetin şartlardan ancak Üretim Devrimiyle çıkabileceğini savunan Şimşir, kentin üretici dinamiklerini biraraya getirerek, Üretim Ekonomisini değerlendireceklerini, gerçek üreticilerin öneri ve görüşlerinin kayıt altına alınacağını, programın zenginleşeceğini söyledi.

Isparta’nın hem sanayi hem de tarımsal üretim açısından önemli bir noktada olduğunu kaydeden Şimşir, “Isparta önemli bir tarım kenti. Bu şehir, üreten bir şehir… Elmamız, kirazımız, gülümüz, lavantamız, kayısımız, kekiğimiz var. Tarım aletleri üreten atölyelerimiz var. İrili ufaklı üretim merkezlerimiz var. Isparta üretecek; Türkiye üretecek. Ancak üreterek bu ekonomik koşullardan çıkabiliriz. Milli üretimle ayakta kalabiliriz” dedi.

Şimşir, “önümüzdeki iş, Üretim Devrimi Programını görüşmek ve karara bağlamak için Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamaktır. Nerede üretici varsa, orada Üretim Devrimi Kurultayı örgütleyeceğiz. Isparta merkez, Eğirdir, Gelendost, Uluborlu, Yalvaç, Deregüme… Üretici olan her yerde kurultay düzenleyeceğiz. Bu kurultaylardan seçilen delegelerle Ankara’da Üretim Devrimi Büyük Kurultayı’nı toplayacak ve Üretim Devrimi Programını bütün milletimize ilan edeceğiz” dedi.

Şimşir şunları söyledi:

“Bütün üreticilerimizi, partilerimizi, sendikalarımızı, kooperatiflerimizi, köy derneklerini, esnaf ve zanaatkâr örgütlerimizi, sanayici ve tüccar örgütlerini bu kurultayları toplamak için seferber edeceğiz. Kurultaylarımızı birlikte örgütleyeceğiz.

“Hedefimiz, Türkiye’mizi bu ekonomik çıkmazdan kurtarmak için Üretim Devrimini başarmaktır. Bunun için üreticilerin Milli Hükümetini oluşturmak anahtar görevdir.”

MİLLİ SEFERBERLİK

Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamanın milli seferberlik demek olduğunu vurgulayan Vatan Partisi İl Başkanı Bilal Şimşir, “Türkiye’nin çıkış yolu vardır. Üretim Devrimi kaçınılmazdır ve Türkiye’nin önündeki gündemdir. Üretim Devrimi ve vatan bütünlüğü, içinde yaşadığımız büyük çözüm döneminin birbirine sımsıkı bağlı görevleridir. İşçiler, çiftçiler, kamu emekçileri, esnaf ve zanaatkârlarımız, sanayici ve tüccarlarımız; haydi Üretim Devrimi Kurultayları için seferberliğe” ifadelerini kullandı.

PERİNÇEK ISPARTA’YA GELECEK

Şimşir, düzenleyecekleri kurultaylara Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in de katılacağını kaydederek, “şimdiden bir çalışma içindeyiz. Öyle umuyorum ki, Sonbahar aylarında Isparta merkez ve ilçelerde Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in de katılımıyla kurultaylarımızı yapacağız. Bu kurultayların sonunda da Ankara’da Büyük Üretim Devrimi Kurultayı’nı toplayacağız” diye konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir