Vali Arslantaş’ın 2022 yılı mesajı

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınlamıştır.

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer verdi.

“Sevinç ve hüzünleriyle, acı ve tatlı hatıralarıyla bir yılı daha geride bırakırken, 2022 yılına kavuşmanın mutluluğu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Öncelikle güzel umutlarla karşılamakta olduğumuz yeni yılın “Güzel Şehrimize, Cennet Vatanımıza, Aziz Milletimize” iyilik ve güzellikler, sağlık, huzur ve refah getirmesini diliyor, hoşgörünün, sevgi ve saygının hakim olduğu bir yıl diliyorum.

Her zaman olduğu gibi yeni yılda da amacımız vatandaş memnuniyetini esas alan bir görev anlayışı içerisinde “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” düsturuyla İlimiz ve ülkemiz için var gücümüzle çalışmak olacaktır.

Geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, 2022 yılının en verimli şekilde geçmesini sağlamak için de, atılması gereken adımları, potansiyelimizi, enerjimizi ve zamanımızı İlimiz ve Ülkemizin refahını yükseltecek, sürekli kılacak çalışmalar için harcayacak, devam eden ve planladığımız yatırımların sıkı bir şekilde takipçisi olmaya devam edeceğiz. 

Bu doğrultuda kamu kurum ve kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimiz, üniversitemiz, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız ve ilin diğer dinamikleri ile birlikte, birlik beraberlik ve koordinasyon içerisinde verimli bir çalışma yılı geçireceğimize yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşünceler içerisinde Burdurlu hemşerilerimin, mesai arkadaşlarımın, aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2022 yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.