Vali Hasan Şıldak’ın Yeni Yıl Mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak, yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Şıldak mesajında, “(…) huzur, uyum ve hoşgörünün, İlimizin gelişmesine en büyük katkıyı sağlayacak unsurlar olduğunu belirtiyor, yeni yılın bütün hemşerilerimize sağlık, başarı ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

İşte Vali Şıldak’ın mesajı!

2020 yılının başta Ülkemiz olmak üzere, bütün insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve hayırlar getirmesi temennisiyle vatandaşlarımızın beklentilerinin gerçekleştiği, hepimiz için başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

İlimizde “Turizm Yılı” olarak ilan ettiğimiz 2019 yılı içerisinde, Burdur’un tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile ilgi odağı haline gelen turizm alanlarımızda büyük bir hassasiyetle yürüttüğümüz altyapı, iyileştirme ve tanıtım çalışmalarının sonuçlarını almaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2020 yılını da “Eğitim Yılı” ilan ederek, bütün kesimlerin yakın ilgi ve desteğiyle büyük bir heyecanla uygulamaya başladığımız Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) ile yarınlarımızı emanet edeceğimiz öğrencilerimizin akademik, sosyal ve kültürel başarılarını artırarak İlimizi eğitim alanında hak ettiği yere taşımayı hedefliyoruz.

Her zaman dile getirdiğimiz gibi, insan odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde, Devlet-Vatandaş bütünleşmesini merkeze alan, hoşgörü ikliminin daha da yaygınlaştığı, proje odaklı, biz kültürünü ve takım ruhunu benimseyen çalışmalarla İlimize yeni yatırım ve hizmetlerin kazandırılması amacıyla ve daima pozitif bakış açısıyla kapsamlı çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.

İnanıyorum ki, Hükümetimizin sağladığı geniş imkânlarla 2019 yılında bütün kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte halkımızın yakın desteğiyle koordinasyon içerisinde İlimiz adına gerçekleştirdiğimiz önemli çalışmalar, 2020 yılında artarak devam edecektir.

Bu duygularla, huzur, uyum ve hoşgörünün, İlimizin gelişmesine en büyük katkıyı sağlayacak unsurlar olduğunu belirtiyor, yeni yılın bütün hemşerilerimize sağlık, başarı ve bereket getirmesini diliyorum.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir