23 Nisan çocuklar için dolu dolu

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nda çocukları unutmadı; çocuklar bu Bayram’da da doya doya eğlenecekler.

Burdur Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD’nin) işbirliği ile 23 Nisan Çocuk Şenliği bu yıl yine birçok etkinliklerle çocukları eğlendirecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların neşeli bir bayram geçirmesi için Burdur belediye Başkanı ile ÇYDD gene devrede.

Çocuklar, 23 Nisan Salı günü Saat: 10.00’dan itibaren 17.00’a kadar Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda (eski Şeker Meydanı’nda) düzenlenecek olan Çocuk şenliği Programı’nda unutamayacakları bir gün yaşayacaklar. 

23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği programında masal çadırı, şişme oyun grupları, palyaçolar, yüz boyama, akrobatlar, yarışmalar, gösteriler, masal kahramanları ile çocuklar doyasıya eğlenecekler.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında düzenlenecek olan etkinliklere tüm halkı davet eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “tüm Büyük Burdur ailemizin küçük fertlerini ve ailelerini 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği`ne davet ediyorum. Gelin hep birlikte bu mutlu bayramı kutlayalım” dedi.

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir