AFAD Müdürü tutuklandı

Türk ordusunun Amerikan kara gücü bölücü terör örgütü PKK’yi hendeklere gömmesine, kuzey Suriye’de açılmaya çalışılan Amerikan-İsrail (Kürt) koridoruna karşı Türkiye’nin set çekmesi ve kırmızıçizgi ilan etmesi ve silah göstermesine ve Atatürk’ün bölge merkezli dış politika ilkelerini uygulamaya başlamasına karşı cevap olarak Amerikan destekli FETÖ’cü darbe girişimi kapsamında Isparta AFAD Müdürü Muhammet Arabacı FETÖ üyesi olmaktan tutuklandı.

Türk ordusu ve polisi Amerikan’ın “kara gücüm” dediği Batı destekli bölücü terör örgütü PKK’yi hendeklere ve barikatlara gömdü ve gömmeye devam ediyor. Kuzey Suriye’de Kürt kantonlarının birleştirilmesi suretiyle açılmaya çalışılan Amerikan-İsrail (Kürt) koridoruna karşı Türkiye’nin sert tepki gösterdi ve kırmızıçizgi ilan etti. Silah gösterdi. Ayrıca bu politikaların tamamlayıcısı olarak Atatürk’ün bölge merkezli dış politika ilkelerini uygulamaya başladı. Amerika buna karşı cevap olarak FETÖ’cü darbe girişiminde bulundu. Posta Gazetesi haberine göre, bu kapsamında Isparta AFAD Müdürü Muhammet Arabacı FETÖ üyesi olmaktan tutuklandı.

Ayrıca açığa alınan Keçiborlu Kaymakamı Osman Dölek, Yenişarbademli Kaymakamı Sezer Sözen ve Gelendost Kaymakamı İsmail Demir gözaltına alındığı öğrenildi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir