AK Parti, Başkan Ercengiz’i ziyaret etti

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve beraberindeki AK Parti heyeti ilk kez muhtarlar yemeğinde ifade edilen Cumhuriyet Meydanı Projesi ile ilgili olarak Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Ziyarette Milletvekili Bayram Özçelik’e İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, İl genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Ziyarette Ak Parti heyeti Başkan Ercengiz ile Cumhuriyet Meydan Projesi hakkında fikir alışverişinde bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Ak Parti Burdur Milletvekilimiz Sn. Bayram Özçelik ve beraberindeki Ak Parti heyetini ağırlamaktan onur duyduk.  Burdur için yapılan yatırımlar, yürütülen son çalışmalar ve planlamalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk özellikle Cumhuriyet Meydanı ile ilgili düşünce paylaşımı içerisinde karşılıklı görüş alış verişi yaptık. Yaptıkları ziyaretten dolayı Milletvekili ve Ak Parti heyetine çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu. 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir