Akşener’in Polis Klibine Yeşilova Belediye Başkan Adayı Kılınç’tan sert tepki

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç, İYİ Parti’nin yayınladığı ve 3 gündür servis edilen FETÖ’cülere ve PKK’lilere güzellemelerle dolu, Polisi ve Mehmetçiğe hakaret içeren, hapishanedeki teröristleri kahramanlaştırmaya yönelik meşhur klibe sert tepki gösterdi. Kılınç, “bugün hapiste, ‘garip guraba’ yok! ‘çaycı çorbacı’ yok! ‘Mehmetçik’ yok! Bugün hapiste olanlar, FETÖ darbecileri ve PKK teröristleri” diye verdi veriştirdi.

İYİ Parti ve Akşener’e tepkiler dinmiyor.

3 gün önce servis ettikleri polisi işkenceci gibi gösteren ve sonuçta polisi isyana teşvik edilen klibe karşı ülkenin her yerinde tepkiler çığ gibi.

Son olarak Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç yaptığı yazılı açıklamayla İYİ Parti ve Meral Akşener’e top gibi gürledi; klibi yerden yere vurdu.

İşte Kılınç’ın açıklaması!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 21 Mart 2019 günü CHP ile ortaklaşa düzenledikleri Kocaeli mitinginde yaptığı konuşmada, “Garip guraba, çaycı çorbacı hapiste, Mehmetçik hapiste” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da, bu hezeyanlara çiçek atarak eşlik ediyor. Görüntülerini kamuoyunun değerlendirmesine sunuyoruz.

Bugün hapiste, “garip guraba” yok! “Çaycı çorbacı” yok! “Mehmetçik” yok!

Bugün hapiste olanlar, FETÖ darbecileri ve PKK teröristleri.

15-16 Temmuz 2016 gecesi, ABD’nin tezgâhladığı darbede, Türk milletine, Türk Ordusuna ve Türk Polisine kurşun sıkan, bomba atan Gladyo darbecileri, Meral Akşener’in sözlüğünde “Çaycı” oluyor, “çorbacı” oluyor, “Mehmetçik” oluyor.

Türkiye’de bugün hiç kimse Fethullahçı Gladyo’nun darbecilerini “Mehmetçik” diye anamaz. Bu Mehmetçiğe hakarettir.

İYİ PARTİ’NİN PKK’YA VE FETÖ’YE GÜZELLEMESİ

İyi Parti, üç gün önce bir klip yayımladı. Bu klipte FETÖ ve PKK teröristlerine güzelleme yapılıyor, teröristler kahramanlaştırılıyor ve özgürlük savaşçısı olarak gösteriliyor.

Bugün hapishanede Atatürkçüler yok, Milliyetçiler yok, Vatanseverler yok, Devrimciler yok. Bugün hapisanelerden Doğu Perinçekler, İlker Başbuğlar, Kemal Alemdaroğlular yok! Bugün hapisanelerden Deniz Gezmişler, Mümtaz Soysallar, Erbakanlar, Mehmet Gül’ler, Ecevitler yok!

Vatanseverler Silivri duvarlarına hapsedildiği zaman, “Darbecilerden hesap sorulsun” diyen Akşener, şimdi Fethullahçı Gladyonun darbecilerini hapisten kurtarabilmek için büyük gayret içindedir. ABD emperyalizminin FETÖ ve PKK’yı kurtarma görevi, ancak bu kadar çılgınca yerine getirilebilir

İYİ PARTİ’NİN TÜRK POLİSİNE DÜŞMANLIK HEZEYANI

İyi Parti’nin klibinde, FETÖ’yü ve PKK teröristlerini sorgulayan Türk Polisi, işkenceci olarak gösteriliyor.

Klibin devamında Türk Polisi, ceketini sırtından atıp teröristlerin yanına geçiyor.

İyi Parti, açıkça Türk Polisine “PKK ve FETÖ teröristlerine katıl” çağrısı yapıyor. Bu klibi kimin yaptığını belirtmeden gösterin, her izleyen PKK ve FETÖ marifeti olduğunu söyleyecektir. Ancak PKK ve FETÖ’nün yapabileceği bir klibi, İyi Parti imal etmiştir. Bu klibi sosyal medyada PKK ve FETÖ yaymaktadır.

FETÖ VE PKK’YI HALK HAREKETİYLE BİRLEŞTİRME TERTİBİ VE KIŞKIRTMASI

İyi Parti’nin klibinde hapse atılan teröristler ile Emeklilikte Yaşa Takılanlar ve diğer halk hareketleri birleştiriliyor. Böylece Gladyonun Türkiye planı, İyi Parti klibiyle ilan edilmiş bulunuyor. Ekonomik iflas karşısında evine ekmek götüremeyen emekçilerin haklı mücadelesini CIA Gladyosunun denetimine alma planı açığa vurulmuş bulunuyor.

TERÖRİSTLERİ HALKLA ÖZDEŞLEŞTİREREK MASUM GÖSTERME GAYRETİ

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya’da yaptığı konuşmada, halka “Teröristler nasılsınız” diye sesleniyor. Böylece teröristleri halk ile özdeşleştiriyor. Amaç, hapishanelerdeki FETÖ ve PKK tutuklularını masum göstermek ve kurtarmak.

FETÖ’NÜN ‘MASUMLARI KURTARMAK
İÇİN CHP VE İYİ PARTİ’YE OY VERİN’ ÇAĞRILARI

FETÖ ve PKK terör örgütü mensupları da, aynı propagandayı yapmaktadırlar. FETÖ ve PKK/HDP şefleri, sosyal medyada dolaştırılan mesajlarında, “CHP ve İyi Parti’ye oy verin” çağrısı yaparken, bu partilerin hapisteki masumları kurtaracağını söylüyorlar.

MERAL AKŞENER’İN FETHULLAHÇI GLADYO SİCİLİ

Fetullah Hoca’nın bir zamanlar sağ kolu olan Nurettin Veren, Meral Akşener’in Fethullah Gülen’in isteği üzerine Çiller Hükümetinde İçişleri Bakanı olduğunu açıklamıştı. Meral Akşener, bakanlık döneminde Fethullahçı polis şeflerini Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi yöneticiliklerine getirdi ve korudu. Ayrıca Kadir Sarmısak gibi bir takım Gladyo elemanlarını Türk Silahlı Kuvvetleri içinde tertipler tezgâhlamak için görevlendirdi. Fethullahçı Gladyo’nun Ergenekon ve Balyoz tertipleri böyle başladı. Meral Akşener’in Fethullahçı Gladyo sicili, bugün FETÖ’yü hapisten kurtarma göreviyle kabarmış bulunuyor.

İYİ PARTİ + CHP + PKK ittifakını görmek istemeyenler var.

Ancak manzara ortada.

İyi Parti, bu ittifaka CHP’nin arkasına saklanarak katılıyordu. Artık maskeler atılmış buluyor. Saklanma eylemi arkada kaldı. Meral Akşener’in HDP için ‘Kürt siyasi hareketinin temsilcisi’ ifadesini kullanması nedeniyle ‘Yörük Ali Paşa’ lakaplı Tuğgeneral Ali Aydın, ‘Ben ve benim gibi İyi Partiye katılan bazı arkadaşların FETÖ ile mücadeleleri ve mağduriyetleri, magazinsel siyasi söylemlerle dolgu malzemesi yapılmaya çalışılmıştır’ diyerek İyi Parti’den 13 Temmuz’da istifa etmişti.

Kasım ayında da Düzce kurucu il başkanı Ercan Katırcıoğlu ”Akşener benim 7 sülalemde FETÖ’cü bulamazsınız dedi ama sonra 7 sülalesi FETÖ’cü olanlar il başkanlıklarına getirdi’ diyerek İyi Parti’den istifa etti. İyi Parti Stratejik İletişim Merkezi Başkan Yardımcısı Kerim Çoraklık da FETÖ üyeliği sebebiyle 8 Mayıs’ta gözaltına alındı, 21 Mayıs’ta tutuklandı.

Meral Akşener, PKK partisi HDP’yi ‘Kürt siyasi hareketi’ diyerek meşrulaştırmaya çalışıyor,

‘Erdoğan S400’lerle sarayını koruyacak’ diyerek ABD’ye karşı hava savunma hamlesini engellemeye çalışıyor, gençlik kolları NATO toplantılarında boy gösteriyor, CIA bağlantılı Uygur dernekleriyle kol kola giriyor, reklamlarıyla FETÖ’ye destek veriyor…

Bu gidişat iyi değil!”

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir