Anadolu Aslanı iş insanları Mengi dedi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) yaptığı kongrede yeni yönetimini seçti; “Volkan Mengi ile devam” dedi.

Yaptığı Genel Kurulla yönetimini yenileyen Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON’da) yeni başkan iş insanı ve politikacı Volkan Mengi oldu.

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ) Burdur Başkanı iş adamı ve siyasetçi Volkan Mengi oldu. Diğer Yönetim Kurulu üyeliklerine Hasan Hüseyin YALÇIN, Ferit ERÖZ, Hüseyin OKAN, Necati AKHAN, Ömer ONGUN, Mehmet İZGİ, Kadir YILDIRIM, Halil ÇİÇEK, Deniz KURT, Ayhan ÖZDEMİR, Tevfik ŞENER, Fatıma KÜÇÜKKAPLAN, Selami MENGİ, Veysel Mutlu seçildiği bildirildi. Denetim Kurulu’na ise Güner ARSLAN, Nuh DURAL, Hamza AKÇAY, Murat Taşlıoğlu, Ali Osman GÖL, Alaaddin KALKAN seçildiği öğrenildi.

Yeni Başkan Mengi yaptığı açıklamada, “ASKON bir iş adamları derneği olarak, tüm faaliyetlerinin temelinde yüksek ahlak ve erdemli iş adamı yetiştirmeyi önceler. Üyelerinin kişisel, kurumsal ve ticari gelişimini hedefler. Sadece kendini değil tüm insanlığı düşünen, üyelerini üretmeye teşvik eden ve dünyanın, bütün pazarlarına ulaşmasını sağlayan faaliyetler icra eder. Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biridir. ASKON olarak asıl meselemiz, erdem toplumunu zihinlere işleyebilmektir. Eskiyi çok iyi görmek ve geleceğe aktarmaktır” dedi.

Kendisini tercih eden üyelerine, Burdur halkına ve ASKON dostlarına teşekkür eden Mengi, “ASKON Yönetim Kurulu Başkanlığının kolay bir görev olmadığını, aileden ve işten fedakârlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımla birlikte, ASKON’un tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar sizlerin destek ve katkılarına da bağlıdır. Geçen dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de desteklerinizi ve dualarınızı bizden esirgemeyeceğinize inancım tamdır. Bugüne kadar gündeme getirdiği sorunlar ve çözüm önerileriyle örnek olan kuruluşumuzda; yeni dönemde de istişare toplantıları, tecrübe paylaşım toplantıları, sektör buluşmaları, dost meclis toplantıları, eğitim toplantıları, konferans ve panellerle değerli üyelerimize, ilimize, bölgemize, ülkemize ve tüm insanlığa katkılar sağlamaya çalışacağız. Bunun yanında üyelerimizin kaynaşması açısından önemli gördüğümüz sosyal faaliyetlerimize de devam edecek” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir