Antalya Vatan Partisi’ne karargâh gibi yeni il binası

Ülke çapında örgütlenme ve üyeleme atılımı içinde siyasi bir başarı hikâyesine imza atan Vatan Partisi’nin Antalya İl Başkanlığına seçilen Genel Başkan Yardımcısı, iş insanı, İnşaat Mühendisi Serdar Üsküplü önderliğinde bugün yeni il binası görkemli bir törenle açılışı yapıldı. Törende açılış konuşması yapan Başkan Üsküplü, “Antalya’da karargâhımızı kurduk. Yükümüz ağır. Hepinizi bu mücadelede yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Vatan Partisi ülke çapında 81 ilde İktidar İçin Atılım Çalışması yapıyor. Gittiği her yerde vatandaşların muhabbetiyle karşılaşan Vatan Partililer, 2023’te Meclis’e sloganıyla hareket ediyor.

Önümüzdeki 40 yıllık Türkiye geleceğine damga vuracak olan genç ve dinamik 40 Vatan Partili kadronun ülkeye dağılmasıyla her yerde Vatan Partisi rüzgârı estiren siyasi çalışmanın her yerde meyvelerini vermeye başladığı bildiriliyor.  

Bu kapsamda Antalya İl Başkanlığı görevine seçilen Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, iş insanı, inşaat mühendisi Serdar Üsküplü de Antalya Vatan partisi saflarındaki “atıllığa” son vererek, Toroslardan Akdeniz’e il çapında kuvvetli bir rüzgâr estirdi. Örgütlü olmayan ilçelerde örgüt kurulmaya, bütün 2023’te Meclis’e Girme sözü verdikleri Atılım Toplantılarında önlerine büyük hedefler koymaya başladı.

ANTALYA İL BAŞKANLIĞI VATAN SAVAŞI KARARGÂHI

Şimdi de bugün açılışı yapılan, Başkan Üsküplü’nün “Vatan Savaşı veriyoruz” dediği şartlarda Antalya İl Bakanlığı için tam bir “karargâh” kuruldu.

Emekçilerin arasında Fevzi Çakmak Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarında Antalya Vatan Partisi il binası törenle açıldı.

Törene Vatan Partisi İl Başkanı Serdar Üsküplü, 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneği Başkanı Zeki Kılınç, Antalya Kadın Konseyi Başkanı Meltem Kılınç, Öncü Kadın Antalya İl Başkanı Berrak Şahin, Öncü Gençlik Antalya İl Başkanı Raşit İkinci ve partililer katıldı.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü yaptığı konuşmada, “Vatan savaşının içerisindeyiz. Ordumuz ABD’nin kara gücü PKK ve FETÖ ile savaşıyor. Mavi Vatan mücadelesi veriyoruz. Önümüzdeki süreç zorlu bir süreçtir. Biden cephesi mevzileniyor. Safların netleştiği bir dönemdeyiz. Antalya’da karargâhımızı kurduk. Yükümüz ağır. Hepinizi bu mücadelede yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Açılış da 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneği Başkanı Zeki Kılınç, Antalya Kadın Konseyi Başkanı Meltem Kılınç, Öncü Kadın Antalya İl Başkanı Berrak Şahin, Öncü Gençlik Antalya İl Başkanı Raşit İkinci de birer konuşma yaptı. Konuşmaların ortak vurgusu, vatan savaşının önemi ve bu süreçte tüm milli güçlerin birliğinin gerekliliği oldu.

Törende Başkan Üsküplü partiye yeni kaydolan üyelere rozetlerini taktı.

Ulusal Kanal’ın törenle ilgili haber

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.